Helen Doron

Yaz okulu

Akademide Yaz Başkadır

Helen Doron Academy Ataşehir, özel yaz dönemi programı çocukların
nitelikli zaman geçirerek, eğlenceli bir ortamda İngilizceyi öğrenmesini amaçlar.
Helen Doron metodolojisi ile İngilizceyi öğrenirken, sosyal, sportif ve kültürel
etkinlikler ile zenginleştirilmiş yaz programı sunar.

Yaz Okulu Akışı

1) Yaz Programı 2 haftalık modüllerden oluşur. Her modül 10 günü kapsar. Her gün 8: 45'de başlar, 16:00’da sona erer. Kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısını içerir. Veliler kendilerine uygun tarihli modülleri seçebildikleri gibi tüm modüllere de devam edebilir.
2) Yarım gün programlar 08:45'de başlar, çıkış saati öğlen yemeğinden sonra yapılır. En az 3 haftalık modül alan veliler içindir. Yarım gün programları kahvaltı ve öğle yemeğini içerir.

GRUPLAR VE KONTENJAN

YAZ PROGRAMI DÖNEMLERİ

YAZ PROGRAMI ETKİNLİKLERİ

Yaz Okulu İngilizce Programı Neleri İçerir?

Helen Doron Early English, yaz tatili ve sömestr tatili gibi dönemlerde,
normal programlara göre daha kısa periyotlarda, belirli konulara göre
programlanmış tatil kurslarını uygular Tatil kursları Helen Doron öğrencileri için
olduğu kadar yeni öğrenciler için de uygundur.
 • FUN WITH SUMMER (2 – 4 Yaş)
  Okul ve anaokulu tatilleri, çocukların eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmeye odaklanmaları için mükemmel bir zamandır. Holiday Fun with Flupe‘de, 3 ile 6 yaş arasındaki çocuğunuz, iki animasyonlu Fun with Flupe bölümü ile İngilizce öğrenecek ve pratik yapacak, ayrıca İngilizce konuşma ortamında oyunlar oynayarak, şarkılar söyleyerek ve el işleri yaparak çok eğlenecek.
  Bu kursun yoğun yapısı, çocuğunuzun öğrendiklerini korumasına yardımcı olacak ve onu okulda İngilizce öğrenmeye hazırlayacaktır. Çocuklar Holiday Fun with Flupe’de harika vakit geçirirler, İngilizceyi kolaylıkla konuşurken ne kadar öğrendiklerini fark etmezler. Kurs, çocuklarınızı mutlu edecek, meşgul edecek ve ayrıca tatillerini harika bir şekilde değerlendirme fırsatı verecek.
 • HOLIDAY JUMP WITH JOEY (5 – 9 yaş)
  Okul tatilleri, çocukların eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmeye odaklanmaları için mükemmel bir zamandır. Holiday Jump with Joey‘de çocuğunuz, Paul Ward ve arkadaşı Millie’nin büyülü Storyville’deki maceralarını içeren iki animasyonlu bölümle İngilizce öğrenecek ve pratik yapacak. Çocuğunuz İngilizce konuşulan bir ortamda oyun oynayarak, şarkı söyleyerek, el işi yaparak, yemek pişirerek ve deneyler yaparak çok eğlenecek. Bu kursun yoğun yapısı, çocuğunuzun öğrendiklerini korumasına yardımcı olacak ve onu okulda İngilizce öğrenmeye hazırlayacaktır. Çocuklar, Holiday Jump with Joey’de harika vakit geçiriyorlar, İngilizceyi kolaylıkla konuşurken ne kadar öğrendiklerini pek fark etmiyorlar. Kurs, çocuklarınızı mutlu edecek, meşgul edecek ve ayrıca tatillerini harika bir şekilde değerlendirme fırsatı verecek.
 • HOLIDAY POLLY ( 4 – 8 Yaş)
  Bu kursta, 4-8 yaş arası çocuğunuz, dünyayı dolaşırken Polly the Collie ve Nat the Cat’in dört animasyonlu bölümünü takip ederken İngilizce konuşan bir maceraya atılacak. Polly Holiday’de çocuğunuz İngilizce konuşulan bir ortamda oyun oynayarak, şarkı söyleyerek, yemek pişirerek, deneyler yaparak ve el işleri yaparak çok eğlenecek. Bu kursun yoğun yapısı, çocuğunuzun öğrendiklerini korumasına yardımcı olacak ve onu okulda İngilizce öğrenmeye hazırlayacaktır. Çocuklar Polly Holiday’de o kadar harika vakit geçiriyorlar ki, İngilizceyi kolaylıkla konuşurken ne kadar öğrendiklerini pek fark etmiyorlar. Kurs, çocuklarınızı mutlu edecek, meşgul edecek ve ayrıca tatillerini harika bir şekilde değerlendirme fırsatı verecek. Polly Holiday, okul öncesi ve ilkokul tatillerinde yıl boyunca sunulmaktadır.
 • I AM THE WORLD (4 – 8 Yaş)
  I’m the World, adlı tatil kursu, 4-8 yaş arası çocukların konuşma İngilizcelerini geliştirmelerine, İngilizce cümle yapısını geliştirmelerine ve bolca eğlenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu kursta çocuğunuz, drama, oyunlar, dans, yemek pişirme, sanat ve el sanatları yoluyla dünya çapında sanal bir geziye çıkarken İngilizce konuşulan bir ortamda öğrenmenin keyfini çıkaracak ve bu arada İngilizce öğrenecektir.
Ücretsiz Deneme Dersine Katılmak İçin Formu Doldurunuz.
Helen Doron Academy Ataşehir
Ücretsiz Deneme Dersine Katılmak İçin Formu Doldurunuz.
× Whatsapp Destek Hattı