Anasayfa Hakkımızda

            Biz kimiz?

Helen Doron Ataşehir Anaokulu, çocukların; fiziksel, zihinsel ve psikolojik gelişimlerini ve bireysel farklılıklarını değerlendiren, özgüvenlerini, yaratıcılıklarını ve öğrenmeye olan isteklerini arttırarak potansiyellerini doğru yönde kullanan mutlu bireyler olmalarını hedefleyen bir eğitim anlayışına sahiptir.

 Neden Bizi Seçmelisiniz?

Amacımız; hayat başarısı ve akademik başarısı yüksek, İngilizceyi anadili gibi konuşan “EN ÇOCUKLAR” yetiştirmektir. Mutlu ve kendisi olabilen, kendi içinde “EN OLAN ÇOCUKLAR” büyük değişim ve dönüşümlere imza atabileceklerine inanıyoruz.

Hedefimiz; öğretmenlerin rehberliğinde ezber bozan, merak uyandıran eğitim ortamları oluşturarak her bir çocuğun  büyük deneyimler kazanmasına fırsat vermek, onların kendi kendine öğrenmelerini destekleyerek “meraklı, soru sorabilen, araştıran, teknolojiyi bilinçli kullanabilen, düşünebilen, İngilizce anadili gibi konuşabilen, Türkçeyi doğru kullanabilen nesiller yetiştirmektir.

Helen Doron Ataşehir Anaokulu olarak;

“Hiçbir çocuk diğeri ile aynı değildir”

“Her çocuk başarabilir”

“Her çocuk fark yaratabilir”  temel felsefesini merkeze alarak her çocuğun bulunduğu gelişim düzeyi tespit edilerek ve her çocuk için bireysel eğitim programları oluşturularak dünyadaki değişim ve dönüşümleri anlayabilen, geniş vizyona sahip, kendi içinde “EN” olan 21.yy fark yaratan mutlu bireylerini yetiştiriyoruz.

Her biri Uluslararası Helen Doron sertifikasına sahip, alanında uzman öğretmen kadromuz ve her an eğitime katılımlarını en üst seviyede tuttuğumuz ailelerimiz ile çocuklarımızın gelişimini en iyi şekilde destekleyecek, bir üst eğitim basamağına hazır olarak gitmelerini sağlayacak doğru, etkili ve güvenli bir eğitim ortamı sağlıyoruz.